Unieke locatie voor het precongres
Het avondprogramma van het precongres op 1 november vindt plaats op een unieke locatie in Amsterdam: de voormalige Bijlmerbajes. Sinds de sluiting van de gevangenis in 2016 is het complex omgebouwd tot een multifunctionele locatie genaamd ‘Levenslang’. Het complex is nu een plek waar wonen, werken, cultuur en recreatie samenkomen.
Het gebouw is gerenoveerd, maar oude elementen zijn bewaard gebleven en op een creatieve manier geïntegreerd in de nieuwe functie van het gebouw. De cellen zijn nog steeds aanwezig en sommige daarvan zijn omgebouwd tot kunstgalerijen, werkruimtes en hotelsuites.
Een mooi voorbeeld van herbestemming dat laat zien hoe een voormalige gevangenis kan worden omgetoverd tot een bruisende en creatieve plek. Terwijl de rijke geschiedenis van de gevangenis nog steeds voelbaar is.
Het precongres op 1 november is een mooie kans om de unieke sfeer en de rijke geschiedenis van het complex te ontdekken. Want deze locatie wil je een keer gezien én ervaren hebben.
We starten het precongres bij het mooie nieuwe kantoor en tevens huis van de Regio in Amsterdam Noord. Vervolgens gaan we op excursie door de regio. Over het middagprogramma delen we snel meer informatie! Meld je aan voor de nieuwsbrief en/of volg ons op LinkedIn om op de hoogte te blijven van de ontwikkelingen rondom het congres en precongres.
Zien we je op 1 november?
- Graag vermelden dat we met het Pre Congres starten op het kantoor van de Vervoerregio en de regio laten zien met een excursie.
morenews
Internationale blik op SUMP’s tijden het pre-precongres
Het NVC begon dit jaar nog eerder dan we gewend zijn. Mede op initiatief van de gastheer en onder leiding van CROW-collega Marco van Burgsteden kwamen tientallen professionals bij elkaar voor het SUMP Mini-symposium om te luisteren naar en praten met Sustainable Urban Mobility Plan (SUMP)-casussen uit Nederland, Duitsland en België. Keulen is vanaf 2022… Lees verder ›
Kennis slurpen tijdens het Nationaal Verkeerskundecongres
Na een geslaagd precongres op woensdag, met een recordaantal bezoekers, inspirerende excursies naar Q-Park en de welbekende outlet – niet om te shoppen -, en informeel netwerken, is vandaag de congresdag zelf aangebroken. Een dag in het teken van kennis slurpen en samen in beweging komen. Een eerste bericht van de congresvloer. Dagvoorzitter Pieter Litjens… Lees verder ›
Van A naar B zonder twijfel Bewegwijzering: het geheim achter uniformiteit en continuïteit
Hoe laat je weggebruikers van Amsterdam naar Rotterdam rijden zonder te verdwalen? Stephen Jansen van de Nationale Bewegwijzeringsdienst (NBd) en Bastiaan Pigge van kennisplatform CROW vertellen er tijdens het Nationaal Verkeerskunde Congres meer over. Een tipje van de sluier. – Partnernieuws Nationale Bewegwijzeringsdienst ‘Eenduidige bewegwijzering maken is complexer dan je denkt,’ zegt Stephen Jansen, senior… Lees verder ›
